TR

EN

Elektronik Ticaret, Bilişim ve İnternet Hukuku

MU Legal Hukuk Bürosu, elektronik ticaret faaliyetlerinde bulunan müvekkillerine yazılım sözleşmeleri, internet güvenliği, başta olmak üzere bilişim hukuku alanlarında gerekli hukuki danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır. Bilgi teknolojileri alanındaki yeni ve hızlı gelişmeler hukuki uzman desteğini zorunlu kılmaktadır. MU Legal, film, televizyon, eğlence, medya, reklamcılık, yayıncılık ve iletişim gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren müşterilerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

İnternetin hızla gelişimi ve yaygınlaşmasıyla birlikte sosyal medya kullanımı çeşitli hukuki sorunları da beraberinde getirmiştir. Bireylerin, sosyal medyada yaptıkları paylaşım ve faaliyetlerden dolayı, hukuki ve cezai sorumlulukları bulunmaktadır. Bu faaliyetler bazen hem kamunun hem başka özel hukuk kişilerinin haklarını ihlal eder nitelikte olabilmektedir. Sosyal medyadaki hukuka aykırı eylemler, Ceza Hukukundan, Medeni Hukuka, Ticaret Hukuku’ndan, Fikri Haklar Hukuku’na kadar birçok hukuk alanını kapsayabilmekte olup, MU LEGAL avukatları sosyal medyadaki hak ihlalleri yanında, sosyal medyada yürütülen ticari faaliyetlerin hukuka uygun olarak yürütülmesi konusunda danışmanlık vermektedir.

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.