TR

EN

Enerji Hukuku

MU Legal Hukuk Bürosu, elektrik, doğalgaz, petrol ve bunlar gibi piyasalarda faaliyet gösteren şirketlere enerji piyasası mevzuatı kapsamında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yenilenebilir enerji projeleri kapsamında firmalara kanuna ilişkin son düzenlemeler, lisans başvuru ve alım süreci, yenilenebilir enerji üretimi, dağıtımı ve buna ilişkin sözleşmelerin hazırlanması sürecinde de gerekli hukuki desteği vermektedir. Enerji sektöründe faaliyet gösteren pek çok üreticiye, doğal gaz ve enerji tedarikçileri ile pazarlamacılarına, yatırımcılara, kamu kurumlarına ve daha pek çok tüzel kişiye yapılanma, finansman, kurum onayı ve yasal düzenlemeler konularında hizmet sunmaktayız.

 

MU Legal’ın avukatları Türkiye’deki düzenlemeler ile birlikte hem ulusal hem de uluslararası alandaki enerji hukuku düzenlemeleri kapsamında uzmanlık sahibidir. Enerji hukuku mevzuatı hem yenilenebilir hem de yenilenemeyen enerjinin kullanımı ve vergilendirilmesini kapsamaktadır. Yenilenemeyen enerji kaynaklarından olan petrol, petrol ürünleri, kömür ve doğal gaz konularında da uzman ekibimiz ile yasal destek sağlayabiliyoruz.

 

Küresel ofis ağımız bünyesinde görev yapan tecrübeli avukatlarımız ile Türkiye’deki müvekkillerimizin yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerine ve ayrıca yabancı müvekkillerimizin Türkiye’deki faaliyetlerine ilişkin her konuda pratik ve ticari hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.