TR

EN

Fikri ve Sinai Mülkiyet Hukuku

MU Legal, fikri mülkiyet hukuku kapsamında müvekkillerinin fikri ve sınai haklarından en etkin biçimde yararlanmaları ve bu haklarını koruyabilmeleri için hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimiz, uluslararası ticari marka tescili de dâhil olmak üzere fikri mülkiyet haklarının tesis edilmesi, kullanılması ve korunmasının yanı sıra bu hakların ticari kullanımını ve  ihtilaflı durumların çözülmesini kapsamaktadır.

 

Marka ve patent haklarının ihlali konularında, telif hakları konusunda ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümü ve taklit davaları dahil fikri ve sınaî mülkiyet hukuku alanındaki her tür uyuşmazlığın çözümünde marka vekilleri gözetiminde danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Bunun dışında, marka haklarının tespiti ve korunması, marka ve patent tescili, gizlilik sözleşmelerinin hazırlanması, tasarımların korunması, alan adlarının tescili ve devri,  aldatıcı ticaret uygulamalarına ve eylemlerine karşı önlem alınması, marka hakkına tecavüz halleri, uluslararası alanda marka başvuruları, teknoloji sözleşmeleri ve lisansları, tescillerin yenilenmesi ve tescil için markaların, patentlerin, faydalı modellerin ve tasarımların seçimi ve kullanılabilirlikleri hususunda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

 

 

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.