TR

EN

Hakkımızda

2015 yılında Avukat Pınar Yıldız Aydoğan tarafından kurulmuş olan MU Legal Hukuk Bürosu Türkiye’de yerli ve yabancı şirketler ve yatırımcılardan oluşan kuruluşlar ile bireylere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

 

 

 

Büromuzun temel yaklaşımı; müvekkillerin profilini doğru şekilde analiz ederek, ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmak ve en hızlı şekilde karşılık verebilmektir. MU LEGAL müvekkilleri ile birebir temas halinde olarak onlarla birer çözüm ortaklığı oluşturma gayretiyle çalışmaktadır. Müvekkil şirketlerin gelişmesi için katkı sunmak ve olası riskleri önceden tespit edebilmek amacıyla olağan sorun giderici hukuk hizmeti yanı sıra geliştirici ve önleyici hukuk hizmeti sunulmaktadır.

 

 

 

 

MU Legal, Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk bürolarıyla, uluslararası alanda ise başta İngiltere, Almanya, Rusya, Kanada, Amerika ve Körfez ülkeleri olmak üzere birçok farklı ülkede yer alan hukuk bürolarıyla işbirliği halinde çalışarak müvekkillerine global ölçekte hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Ticari İşletme ve Şirketler Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İmar ve Gayrimenkul Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Medya ve Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukukî danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

 

 

 

 

Biz MU Legal olarak hukukun multi-disipliner olduğuna inanıyoruz. Hukukun ticari hayatta faaliyet gösteren bir şirketin veya bir bireyin faaliyetlerine birçok yönden temas eden bir yanı vardır.  Yalnızca, yalın avukatlık bilgisi, müvekkillerin çok yönlü ve kompleks sorunlarının çözümünde yeterli olmayabilmektedir. Bu nedenle büromuz avukatlarının ve danışmanlarımızın hukuk bilgisi ve nosyonu yanında ticari farkındalık (commercial awareness) sahibi olmalarına özen gösteriyoruz. Farklı disiplindeki kişilerle ve müvekkil şirket içindeki farklı profesyonellerle uyum içinde çalışma, sorunların çözümüyle alakalı karşılıklı bir sinerji yaratabilme konusunda yetenekli olmak iş akışında oldukça gerekli ve yardımcı bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda ekibimiz bu yeteneğe sahip avukat ve danışmanlardan oluşmaktadır.

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.