TR

EN

İş Hukuku

MU LEGAL Hukuk Bürosu, iş hukuku alanında hem işveren, hem çalışan, hem de şirketlerin karşılaştığı sorunları çözme konusunda danışmanlık ve dava avukatlığı hizmeti vermektedir.

 

Büromuz; iş sözleşmelerinin hazırlanması, işveren ve işçi ilişkilerinin geliştirilmesi, işçi ve işveren arasında çıkan uyuşmazlıkların çözümlenmesi, iş akdinin feshi davaları, kıdem ve ihbar tazminat alacakları, işe iade davaları, sigortalılığın tespiti davaları, iş kazası ve iş kazasından doğan tazminat davaları yanı sıra sosyal sigorta davalarının açılması ve takibi gibi konularda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.