TR

EN

Kişisel Verilerin Korunması

MU Legal Hukuk Bürosu, hem kişisel verileri işlenen gerçek kişi müvekkillerine hem de kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine bu işlemlerin mevzuat uyarınca yürütülüp yürütülmediğinin tespiti, hukuka aykırılıkların önlenmesi ve ihtilafların çözümü konularında yol göstermektedir.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili tüm mevzuat çerçevesinde müvekkillerinin hak ve yükümlülüklerinin tespiti, kişisel veri depolama, işleme, paylaşma prosedürlerinin hukuka uygun olup olmadığının denetimi, tüm uygulamaların hukuka uygunluğunun sağlanması adına gerekli belge ve formların hazırlanması,  iş ortaklarıyla akdetmeleri gereken sözleşmelerin hazırlanması, değişen mevzuata uyum çalışmalarının yürütülmesi için düzenli kontroller, güncel bilgi paylaşımı konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Whatsapp hattı

+90 532 491 76 74

Adres

Hacı İsa Mh.

Çelen Sk. No:7

35430 Urla İzmir

"Daha büyük haritayı görüntüle" butonuna tıklayarak uygulamada açabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu internet sitesi ve içeriğindeki bilgiler Avukatlık Kanunu ve ilgili yönetmelikler ile Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları'na riayet edilerek hazırlanmıştır. Bu sitedeki bilgi ve dosyalar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabi olup bu kanun ve yürürlükteki diğer mevzuat  uyarınca yazıların mülkiyeti Av. Pınar Yıldız Aydoğan'a aittir. Yazılı izin olmadan kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Bu site yalnızca bilgi verme amaçlı hazırlanmış olup yasal danışmanlık mahiyetinde değildir ve avukat -müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Copyright 2020 / All rigths reserved /  Tüm hakları saklıdır.